Presidenti i FFK-se, z. Agim Ademi me ane te nje postimi te tijin ne facebook ka uruar skuadren nga Opoja per titullin kampion i Liges se Trete, Rajoni i Dukagjinit – Grupa A.

Si zakonisht, z. Ademi nuk mungon asnjehere per te qene ne forma te ndryshme afer komunitetit te futbollit, duke ua bere me dije se e kane vemendjen e vazhdueshme te FFK-se dhe se po punohet perdite per me mire.

Ja postimi i z. Ademi:

Urime KF Opoja titulli i kampionit në Ligën e Tretë – Rajoni i Dukagjinit – Grupi A 🏆

Suksese edhe në të ardhmen!

 

SHPËRNDAJE