Bukuroshja braziliane Adriana Lima është vetëm një ndër modelet e linjës së të brendshmeve të Victoria Secret por është më e paguara. Nisur nga këto foto të realizuara dhe publikuara së fundi nuk është aspak e vështirë të kuptohet arsyeja se pse ndodh kështu. Nëna e një fëmije, 30 vjeçarja Lima me përmasat 34-24-35 ka pozuar për koleksionin bardh e zi të veshjeve të brendshme. Lima rradhitet e katërta në listën e Forbes për supermodelet më të paguara. E para është Gisele Bundchen me 45 milion dollarë, më pas Heidi Klum me 20 milion dollarë e Kate Moss së treti me 13.5 milion dollarë. E katërta vjen Adriana Lia me 8 milion dollarë. 

SHPËRNDAJE