Në evenement kulturor-bukurie “Miss-Mister Ballkani-2016″ në Bujanoc mbajtur dite me pare konkurrojnë 20 vajza bukuroshe nga mbare ballkani. Pos bukurisë shqiptare, ne Bujanoca jane radhitur edhe vajzat e bukura plote sharm edhe nga Greqia, Kracia,. Mali i Zi, Bullagria, Rumania, Bosnja, Maqednia etj, njofton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë” N

Image result for kristina vukovicVendin e pare e zuri kjo bukurushe nga Mali i Zi  me ermin Cristina Vukoviq e cila ka pershendetur  Luginen dhe mbare shqiptaret ne shenje rrespkti me duart ne shenje shqiponje (shiko foton) simbolin tonë kombëtare, me fjalët  “Ju dua!..”, njofton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë”

Top-Modelja malazez, Vukoviq duke qeshur, ka thene se “nese Prishtina e Porgorica nuk merren vesh, apo nese keni problem me demarkacionin, une jam e gatshme tju nenshkruaj..”L’image contient peut-être : 1 personne, nuit

SHPËRNDAJE