Këngëtarja seksi, Zajmina Vasjari, asnjëherë nuk heziton të flasë për jetën private. Në një intervistë të saj për inTv, ajo ka treguar se është fejuar së fundmi dhe se shumë shpejt do të martohet.

 

Ndër tjerash ajo pranoi se ka lënë anash muzikën, duke menduar më shumë për biznesin e saj me veshjet e femrave

“Jo… pse me këto pyetje kështu… ja që të them… PO”, ka thënë Zajmina kur u pyet nëse ka jetë të zhvilluar dhe aktive seksuale.

 

Zajmina Vasjari së fundmi shokoi të gjithë me fotografitë e zjarrta nga Maldivet

 

SHPËRNDAJE