Vjosa Osmani nga LDK sikur edhe Kadri Vesli end enuk po ju bvesojne syve te tyre, ata kane thënë se rezultatin në fund e kanë ndryshuar votat nga Diaspora, meqë sipas tyre, sondazhet e nxirrnin partinë e saj 3 për qind përpara Vetëvendosjes. Dmth shqiptaret e dipaosres qe po e mbajne kosoven me buke dhe qe e cliruan ket vend, nuk e duan as Vjosen e as Kadrine?!

‘Se kemi paraparë që VV rritet aq lartë” kane thene Vjosa Osmani dhe Kadri Veseli

SHPËRNDAJE