Tjetër skandal, Angela Martini puthet në buzë me Donald Trump

Bukuroshja shqiptare Angela Martini bëhet shkak për një tjetër ngjarje e cila ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë.

Vajza seksi nga Shqipëria, është puthur siç duket në buzë me miliarderin amerikan Donald Trump i njohur ndërkombëtarisht për “dashurinë” e ti ndaj artit, spektaklit dhe telezivionit.

Pas shfaqjes pa të brendshme në një aktivitet arti në Itali, kjo mund të konsiderohet shfaqja tjetër e bujshme e Angela Martinit.

Puthja e Angela Martinit me Donald Trump ka ndodhur në Nju Jork në një pritje që ky i fundit ka organizuar për vajzat pjesëmarrëse në Miss Universe.

SHPËRNDAJE