marigggVajza e komandantit legjendar Adem Jashari, Marigona, i ka dhënë fund beqarisë. Ajo ka shkruar nuse, është martuar me Faton Behën. Marigona shkon nuse me flamur te qendisur e cila lindi në erë baruti, hskruan agjencia e lajemeve “Presheva Jonë”
Kështu ka njoftuar këngëtari Alban Mehmeti që thotë se ishte i privilegjuar që ka kënduar në dasmën e saj. “Ishte nder, kënaqësi dhe privilegj që sot të këndonim në dasmën e vajzës së vetme të Komandantit Legjendar, Adem Jashari Urime Faton Beha dhe Marigona Jashari”, ka shkruar Mehmeti në Facebook.
SHPËRNDAJE