Pas lajmit se është biseksuale, Tuna ka vazhduar me provokimet e saj në Facebook.

 

Ajo ka publikuar në profilin e saj në Facebook një foto të saj mëngjesi me Gentën në shtrat. Tuna aktualisht ndodhet në Turqi, ku ndodhen edhe Genta, Ryva Kajtazi dhe Nora Istrefi.

 

SHPËRNDAJE