Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Vetëm pak minuta më parë një i ri është qëlluar me sende të forta nga dy tregtarë që shesin në treg, duke e lënë të vdekur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në afërsi të tregut”Çam”. Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet, ndërkaq që ka shoqëruar dhe dy tregtarët, pasi dyshohet se viktima është vrarë prej tyre pasi po u vidhte mallin.

SHPËRNDAJE