Nuk ka qenë një vit i mirë në tenis për të dhe për këtë arsye duket se Maria Sharapova ka largea_article-2595369-1cc50ea700000578-188_634x8011396563572vendosur të bëjë disa ditë pushim për t’u kthyer në formën e mëparshme.

Sportistja ruse është fotografuar ditën e martë në Kankun të Meksikës duke bërë plazh e duke treguar fizikun e saj perfekt me një bikini të zi.

Pasi u freskua në ujë me një shoqe, bukuroshja bjonde e gjatë 1.88 metra vendosi të bënte një xhiro e vetme në bregdet.

SHPËRNDAJE