Ajo është një nga femrat më të pasura në botë, për shkak se është vajza e bosit të Formula 1, Bernie Ecclestone. Tamara Ecclestone, një modele seksi dhe esktrem hot…

VAZHDON përmes LIKE... [wp-like-locker]E megjithatë, Tamara shpesh herë shfaqet edhe si modele, punë që përveçse i sjell disa fitime shtesë, e ekspozon edhe si një nga femrat më seksi, ka skruar sot tema.

Së fundmi Tamara është shfaqur për të reklamuar disa të brendshme në Londër, ku është shfaqur provokuese dhe e nxehtë.

 

Self-conscious? Tamara and two models pose outside the store in London's famous King's Road

Working it: Tamara showed off her year-round tan in the white two-piece

Saving the whales: Profits from the bracelet for towards conserving whales

 

[/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA


SHPËRNDAJE