lajmemeeSusana Almeida mund të jetë një nga spikeret,  vajzat më seksi e cila tregon motin në botë, Ajo o vetem motin por ttregon edh eme shume, saqe njerezit, shikuesit sidomos meshkujt pyesin aty afer gruan, cka tha bre, cka tha bre.. per neser a ish ftoft a nxehte, me diell a pa diele, sa ishin temperaturat neser se u kallem, ka shkruar agjencia e lajmeve “Presheva jone”…

lajmetSusana Almeida ishte vetëm një vajzë e motit në Meksikë deri në këtë klip të paraqitjes së saj në TV jetojnë shkoi virale – dhe tani ajo është një superstar ndërkombëtar.

Ndërsa bukuria zeshkane Susana i tregonte kombin çfarë lloj moti të presin, shikuesit kishin gjëra të tjera në mendjen e tyre.

Veshur një top të zi pa mëngë, i riu ishte duke i zgjuar dhe i gatshëm për punë.

Ajo ishte mbajtur telekomandën në ekran pas saj në duart e saj, e cila ishte poshtë nga belit të saj për pjesën e parë të shfaqjes.

lajmemrr

 

SHPËRNDAJE