Shqiptari me plis nokauton serbin në mes të Greqisë (Video)

Bokseri problematik Florian Marku vetëm pak ditë më parë ka triumfuar ndaj serbit Marko Adamovic në Greqi.

Ai gjatë një video të publikuar është paraqitur me plis në kokë duke festuar fitoren e tij.

Marku dhe Adamovic janë ndeshur me 19 shkurt në Athinë.

Për triumfe të tilla Florian Marku tashmë është i njohur./

SHPËRNDAJE