Aci Hayat” apo siç përkthehet në shqip “Jetë e hidhur” është njëri ndër serialet e para turke që është transmetuar te ne dhe para ekranit ka mbledhur një numër të madh të shikuesve.

 

Jo vetëm ngjarja e ka bërë të veçantë këtë serial, por edhe aktorët e një prej tyre është edhe Selin Demiratar apo siç njihet në serial si Nermini.

Aktorja shumë e dashur për publikun Selin Demiratar, tani ka ndryshuar paksa në dukje, por përsëri mbetet shumë e bukur dhe tërheqëse.

 

Shikoni më poshtë disa foto nga përditshmëria e aktores.

SHPËRNDAJE