Preshevë, 18 dhjtor -Pas vrasjes se djehsme te nje personi ne Boegrda, sot serish ka apsur të shtëna në Beogradin e Ri, ku një persona ka shkrepur refal me nje arm zjarri mbi gruan e tij, njfton agjencia e lajmeve “Persheva Jonë” duke u referuar burimeve te Tanjug

Mesohet se incidenti ka ndodhur në Rrugën Jurija Gagarina në Beograd të Ri spt në orën 8.20, ku një 39-vjeçar plagosi armë zjarri të gruas së tij nga një armë zjarri dhe më pas u qëllua në kokë, tha MUP.

Mesohet se burri gjuajti dy të shtëna dhe plagosi gruan e tij në stomak, dhe më pas u përpoq të bënte vetëvrasje.

Në kohën e të shtënave, gruaja ishte në makinë.

 

SHPËRNDAJE