Tenistja Serena Williams dukej në një formë shumë të mirë, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë për plazhistët e tjerë që iu gjendën pranë një ditë më parë në Majemi.

Ish-numri një në botë ishte e gëzuar dhe përfitoi nga rrezet e diellit për të kërcyer së bashku me mikeshat e saj, por rrobat e banjos tejet të ngushta duket se bënin që ajo të ofronte një spektakël aspak të këndshme për të tjerët.

Ndonëse një prej tenisteve më të talentuara të të gjithë historisë, ajo asnjëherë nuk është çmuar për linjat e saj femërore.

Aktualisht, Williams është duke qëndruar jashtë tenisit profesionist, pasi një emboli në mushkëri e detyroi që t’i nënshtrohej një operacioni urgjent, pasi kushtet e saj u bënë kërcënuese për jetën.

SHPËRNDAJE