Edhe pse vitet e bëjnë të veten , 45 vjeçarja Samantha akoma është vitale sexi-bomba  dhe padyshim ajo vazhdon të shfaq linja të bukura dhe pamje të mirë. Shikoni foto që Yllpress.com ua servon dhe me siguri do të pajtoheni edhe ju.

Në vitin 1970 ishte gazeta britanike ‘The Sun’ që nisi të nxirrte në faqen 3 femrat e zhveshura. Ato njiheshin si ‘Page 3 Girls’. Gazeta nxori nudo emra të tillë si Samantha Fox apo Katie Price.

Madje pati një debat në parlament kur nisën të publikohen të tilla foto. Por gjermanët e Bild shkuan më tej, e nxorën vajzën nudo në faqe të parë.

 

Ish seks bomba, këngëtarja dhe modelja Britanike Samantha Fox në profilin e saj në Twitter ka publikuar disa foto me bikini të xhiruara gjatë pushimit të saj në Tajlandë.

Edhe pse vitet e bëjnë të veten , 45 vjeçarja Samantha akoma shfaq linja të bukura dhe pamje të mirë. Shikoni foto që Yllpress.com ua servon dhe me siguri do të pajtoheni edhe ju..

SHPËRNDAJE