Dyshoja se kishte diçka”, kështu e nis historinë për bashkëshortin e saj Sokolin, Gjyste Vulaj. Këngëtarja ka treguar në “Xing me Ermalin” se disa kohë më parë ishte një periudhë që dyshonte për bashkëshortin.

 

“Sokoli hyri në dush dhe unë i mora telefonin. Ra zilja, e hapa dhe prisja të fliste personi tjetër. Ishte mashkull”, tregon Vulaj gjatë intervistës me Ermal Mamaqin.

 

Ndërsa nuk e fsheh faktin se është xheloze për partnerin e saj, me të cilin është celebruar në martesë që në moshën 16 vjeçare.

 

SHPËRNDAJE