Modelja ruse ka pozuar për revistën gjermane ‘GQ’ në pozicione të ndryshme duke treguar format e saj të mahnitshme, seksi, sensible, provokuese…Dhe gjitha këto, ja pse meshkujt e xhelozojne Ronaldon…Prandaj hecni dore mga femrat seksi, askush nuk ju xhelozon…:-)))..Ronaldo me Irinën seksi, shoqëria e xhelozonë ose i shkojnë më shpesh mysafirë…Nuk thuhet Kot Irina Hot…pasi i shikoni këto foto dhe video ju kshilllojmë që kompjuterin ta futni në frigo pë për t’u ftohur, para se të eksplodojë nga nxehti :-)))…hot, hot me Irinën…VAZHDON përmes LIKE

 

[wp-like-locker]Ajo është një nga femrat më seksi në botë dhe nëse nuk jeni ende të bindur me siguri do të bashkoheni me mendimin e shumicës duke parë setin më të fundit fotografik të saj.

 

Fotot janë bërë në një pishinë në Nju Jork. Irina Shayk është e dashura e futbollistit të famshëm portugez Cristiano Ronaldo.

Futbollisti portugez i Real Madrid, Cristiano Ronaldo është cilësuar si një mashkull tepër me fat.

Ky përcaktim është bërë për të pasi e dashura e tij, modelja ruse Irina Shayk është tepër sensuale dhe e bukur gjithashtu.

Në fotografitë e fundit ajo shfaqet me bikini, ku tregon elegancën e trupit për një reklamë të re.

Çifti është i dashuruar prej dy vitesh tashmë dhe thuajse në të gjitha fotografitë Irina e ka shumë të vështirë të bëjë një fotografi normale ku të mos duket sensuale dhe provokuese.

Gjatë muajve të verës, Shayk ka pasur mundësi të shumta për të treguar hiret e saja përkrah të dashurit të tij, nisur nga fakti se të dy kanë kaluar pushimet në St Tropez dhe Tajlandë.

[/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre. Pra Like kujdeset për fëmijet tuaj.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

 

 

SHPËRNDAJE