“Kosovo ne dhjetor me keni aty!!!Ju premtoj qe kom me ardh edhe krejt bashk kena per tu knoq dhe kom per t’bo show t’modh!!!

Oupsss..Rita Orës për pak n’rogë… i fotografohen të mbrendshmet… brekët…VAZHDON…Bëne like për të lexuar me shumë dhe shikuar fotot dhe VIDEON…[wp-like-locker] dhe letrën e saj që Kosovës i thotë “Kosovo” ku disa media tona e nxjerrin si duket me “krenari”…


[wp-like-locker][/wp-like-locker]Pas shumë lajmeve nga mediat e ndryshme që këngëtarja Rita Ora do të vijë të mbajë koncert në Prishtinë, tani është vetë këngëtarja ajo që ka bërë të ditur një gjë të tillë, shkruan Indeksonline, transmeton agjencia informative “Presheva Jonë”.

Ajo në rrjetin social Facebook, ka shkruar se në muajin dhjetor do të vijë në Kosovë.

Ja edhe letra e Rita orës e shkruan në  “cisto” shqip: “Kosovo ne dhjetor me keni aty!!!Ju premtoj qe kom me ardh edhe krejt bashk kena per tu knoq dhe kom per t’bo show t’modh!!!Po veq prisni pak, un nuk do tju zhgënjej. Jom shum krenare qe jom prej Kosove. 100% kosovare. Ju dua XX” këto janë fjalët që ka shkruar Rita.

 

Oupsss..Rita Orës për pak n’rogë… i fotografohen të brendshmet…

Edhe pse nën përkujdesjen e Jay-Z, paparacët kanë arritur të fotografojnë të brendshmet e Rita Orës.

Ja edhe letra e Rita orës e shkruan në  “cisto” shqip: “Kosovo ne dhjetor me keni aty!!!Ju premtoj qe kom me ardh edhe krejt bashk kena per tu knoq dhe kom per t’bo show t’modh!!!

Po veq prisni pak, un nuk do tju zhgënjej. Jom shum krenare qe jom prej Kosove. 100% kosovare. Ju dua XX” këto janë fjalët që ka shkruar Rita

Dehja ka qenë shkaktar që këngëtarja angleze me prejardhje nga Kosova të mos kujdesej për dukjen e saj.[/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen fotot nga  fëmijët  për t ‘mos i shikuar ato, që nuk i takojnë  (-18) moshës së tyre. Falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

SHPËRNDAJE