Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, që po arrin një sukses të madh në Angli, tashmë ndiqet hap pas hapi nga paparacit…Verete paparacet ndjkeuin ate hap pas hapi, por edhe kjo Rita i hap e hap kembet…dhe paparacet e zene shpesh ne “flagrance” per te pare thelle e me thelle tek kjo Rita Ora…Dhe per  cudi nuk dihet se kush ke po i thrret, mu ne ato momente kur ajo po i hap kembet…paparcet per fituar leke, apo ajo per te dominuar ne mas media… LIKE PER TE VAZHDUAR ME TUTJE… [wp-like-locker]

Dhe, këta të fundit kanë mundur që të kapin një moment të sikletshëm të saj, kur Rita ka qenë e ulur, por ka hapur paksa këmbët. Për fat, ka pasur veshur të brendshme.

Ndryshe, do të kishte ofruar një spektakël të vërtetë. /tema/


Për cka Like
 ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

[/wp-like-locker]

 

SHPËRNDAJE