Tetë persona raportohet të jenë vrarë pasi një kamionçinë ka hyrë në një shteg të këmbësorëve dhe çiklistëve derisa po ndodhte festimi i festës së Halloweenit. Ne New Yrok po qendron edhe kengzarja e nkohur ksovare Rita Ora e cila siq ka mesuiar agejhncia e lajmeev “Presheva Jonë” ehste shndosh e jkire, i ka shptuar masakres qe dodhi sot ne keet qytet amewrikan mu ne diten e Halloveenit.

Policia e Nju-Jorkut ka konfirmuar se përveç shkeljes së disa personave, në lagjen e famshme ka pasur edhe të shtëna me armë.

 

Dhe nuk është edhe aq larg mendësh që mbrëmë Rita i ka thyer disa zemra të fansave të shumtë.

Ajo së fundmi u kthye në New York, për të marrë pjesë në MTV EMA’s në nëntor dhe për tu kthyer sërish në Londër për shoun në Wembley Arena.

Dhe Rita Ora vazhdoi të shijonte kohën e saj në Big Apple, derisa u pa të martën në një kostum me lule, përcjell Bota sot.

Këngëtarja 26 vjeçarja tregoi format seksi trupore në minifundin, të njëjtë me xhaketën dhe çizmet, të gjitha me detaje me lule.

Me flokët e lëshuara supeve dhe syze dielli, Rita shkëlqenteImage

 

SHPËRNDAJE