Rihanna nuk di c’të më për të tërhequr vëmendjen. Ajo i ka provuar të gjitha, ndryshimin e flokëve, këngë provokuese, shpesh herë është zhveshur. Ndryshimi i ngjyrës së flokëve, të cilët i ka bërë bjond është bëma ë saj e fundit. Por natën e kaluar këngëtarja 23-vjecare është fotografuar duke dalë nga një club në perëndim të Hollivudit, me një veshje interesate duke shokuar përsëri. Përvec kësaj, thuhet se në vendin që ka qenë ajo ishte dhe ish-i dashuri i saj, këngëtari, Chris Brown.


SHPËRNDAJE