Real Madridi ka prezantuar fanellën e tretë për sezonin 2021/22 që ka nisur pothuajse që një muaj.

Fanella do të jetë kryesisht e gjelbër, me disa nuanca të bardha dhe rreth qafës e zezë, raporton Presheva Jonë.

SHPËRNDAJE