Rita Ora do të lidhet e pshtillet me reperin Chris Brown, atëherë Rihanna do ta konsiderojë më shumë se rivale. Rita dhe Chris janë fotografuar së bashku në Londër, dhe duken shumë të afërt me njëri-tjetrin. Bukuroshja me origjinë nga Kosova, Rita Ora por edhe reperi Chris Broën, i kanë përshendetur me dorë paparacët, të cilët nuk mund të mos e fotografonin këtë çast..Ishalla as kjo lidhje e re  kësaj Rita Ores nuk e cila e ka marrur me hygjym, nuk pjell dicka e ngjajshme sikur asaj tjtrës nga Kosova (Tatushës sone dhe Milay se kirs-it) se gazi dhevt  për këto yllkat tona në perendim që po grabisin burrat e huaj, e asnjëherë nuk po arrijnë të martohen…Apo ndoshta qëllimi i tyre është vetëm për seks, për foto nudo nëpër  plazhe, sikur këto më poshtë ?!…VAZHDON përmes LIKE... [wp-like-locker]

21 – vjeçarja është veshur shumë casual dhe duket në formë shumë të mirë. Ajo ka nisur së fundmi një seri koncertesh me grupin “Coldplay”, ndërkohë që në dhjetor ka premtuar që do të vij në Prishtinë.

 

Hulumtimet e  agjencisë informative “Presheva Jonë” njoftojnë se sharmi i një shqiptareje 25 vjeçare  mund të jetë shkaku i shkatërrimit të dashurisë mes  Kardiashan dhe Humpheriesin. Tek ne shqiptarët, meshkujt  dikur femrat i “mashtronin” me karamele, por Kris Humphries  duke se Fatmirja e ka “mashtruar” me bileta basketobolli ?!

Ky djali që po e quajnë herë Kris e herë Humpheriesin e ka tradhtuar Kim Kardashian me vajzën shqiptare…”Presheva Jonë” ka rritur t’i zbulojë mbi 10 foto intime të nxehta, madje edhe nudo të vajzës shqiptare me Humpheriesin..që mund t’i zbuloni më poshtë…

Mediat tona në fillim shrkuajtën se ishin në lidhje. Por agjencia jonë kishte zbiluar se asjo ishtze diocka më shumë se lidhje se erifi vec e kishte rrezuar në krevat Fatmiren.. Shkurt e shqip Fatmire Sinanaj ne krevatin e Kardiashanit me Humphriesin..që prvoi ta lente me gishta n’gojë Kradiashanin

 

Dhe tash ish.-bashkëshorti i Kim Kardashian, basketbollisti Kris Humpries është ndarë nga e dashura e tij, me at cikën shqiptaren me emrin  Fatmire Sinanaj që ja jepte biletat pa lekë, për të ndjkeur  ndeshjet futbollistike, njofton agjencia informative “Presheva Jonë”. Jo  veteme se u ndanë port ash ku ka dalur telash mbi telashë…I cili njëri-tjetrin tashmë akuzojnë pèërgjithcka… Krisi I thotë shuj, mbylle se unë t’i nxjerr krejt të zezat cka me ke bërë, ndërsa Famtirja i revenshohet atij duke i  thënë,  po ashtu se do t’i publikoj  letrat (sms) dhe fotot e video kah jemi shetit e shkarraivur nëpër livadhe e klube të natës apo hotele..në kohën kur edne ishte bashkë me kardiashnain. Për këtë aferë për t ‘u mbrojtur nga mos kompremetimi Kriss ka zgjedhe për mediator FBI kanë raportuar mediat botëtore.

 

 

Dhe tash kjo Rita jonë (Ora) qenka në lidhje të re me një djalë, hjade hajriqoftë..  dhe disa media po shkruajnë sikur dje për krisin dhe famtimer se qenka në “lidhje”  po shkrujnaë se qnekan lidhur bile edhe  pshetull mirë me reperin Chris Brown, kupto të dashuri, frajerien e  Rihannës.

 

Rita në lidhje me Chris Brown, po shkruajnë disa media, sikur ditë më parë disa media tona për lidhjen e Krisin me Fatmire Sinan ( Fatushen tone apo Myla e Kris-it)  ku agjencia “Presheva jonë” kihste zbuluar se aty s ishte llaf për lidhje, por dicka më shumë, për stërlidhje e pshtellje në krevat dhe më në fund u doli dardh me bisht dashuria e tyre…Ishalla as kjo lidhje e re  kësaj Rita Ores nuk e cila e ka marrur me hygjym, nuk pjell dicka e ngjajshme se gazi dhevt  për këto yllkat tona në perednim që po grabisin burrat e huaj, e asnjëherë nuk po arrijnë të martohen…[/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

SHPËRNDAJE