Kate shfaqe toples në kështjellën franceze

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit, çifti më i monitoruar në botë nga ana e gazetave të skandalit, u fotografuan toples në kështjellën e tyre në Francë ndërsa gjendeshin me pushime….ja edhe fotot nudo të  princesës të zhvilluara këtyre ditëve nga paparacët…por LIKE për të vazhduar, shikuar më tutje.. vazhduar

[wp-like-locker]

Një fotograf arriti të kapë shumë foto të çiftit të zhveshur nga mesi e lartë me anë të një aparati fotografik me teleobjektiv. Fotot janë të paqarta, por BBC konfirmon se bëhet fjalë për çiftin britanik.

Princi Uilliam i Britanisë dhe bashkëshorja e tij Kejt, kanë ndërmarrë masat ligjore për thyerjen e privatësisë kundër revistës franceze, që publikoi fotografinë në të cilat shihet dukesha Kejt, pa pjesën e lartë të kostumit për larje.

Këshilltarët thanë se çifti mbretëror do ta padisë revistën në gjykatat franceze.

Revista franceze “Closer” ka publikuar një fotografi të turbullt dhe nga largësia të dukeshës së Kembrixhit.

Këto fotografi të Dukeshës së Kembrixhit, janë bërë gjatë javës së kaluar në Francë.

Çifti mbretëror tha se me publikimin e këtyre fotografive, “ora do të kthehet prapa për 15 vjet”, duke iu referuar vdekjes së Princeshës Dajana, nënës së Princit Uilliem, e cila vdiq nga përplasja e automobilit në Paris, ndërsa po ndiqej nga paparacët.

Pallati Bakingem e ka quajtur publikimin e fotografive si “grotesk dhe të pajustifkueshëm”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[/wp-like-locker]

SHPËRNDAJE