Prezantuesja bukuroshe e futbollit shqiptar Leila Kraja ka treguar dhe njëherë linjat e saj joshëse.
Teksa vendi ka hyrë në fundjavën e izolimit, Leila ka vendosur të shplodhet së bashku me mikeshën e saj në ballkonin e shtëpisë.
Si gjithmonë, fotot e Leilës janë pëlqyer sërish nga fansat e saj në rrjetet sociale.

SHPËRNDAJE