(AIK-Presheva Jone)

Paris Hilton prezantoi në Madrid ekipin e saj të motorrave “SuperMartxe VIP Paris Hilton”.

Ekipi i ri do të garojë në botërorin 125 cc të Moto GP për vitin 2011.

“I dashuroj motorrat dhe motoçiklizmi më duket një sport seksi. Jam shumë e emocionuar tani që projekti mori jetë”, u shpreh Hilton gjatë prezantimit.

SHPËRNDAJE