Janë disa njerëz në botë që për të qenë të famshëm nuk bëjnë thuajse asgjë. Mjafton të heqin disa rroba nga trupi, të tregojnë format e rrumbullakosura dhe pamjet e tyre bëjnë xhirot e botës, raporton NOA. Pas Kim Kardashian, Coco Austin është një tjetër femër që bën pjesë në botën e spektakleve pa pasur asnjë dhunti, përveç pozimit në foto ku tregon gjoksin dhe fundshpinën e saj…O vllazni, kjo çika Coco ka nje hall me gumen e biçikletës kush eshtë ai trim që mundet me ja frye…VAZHDON përmes LIKE...[wp-like-locker]

Emri i vërtetë i saj është Nicole Natalie Marrow dhe është 33-vjeçe. Është e martuar me reperin jo dhe aq të suksesshëm Ice-T. Edhe pse vjen nga një familje aktorësh, karriera e saj ka nisur vetëm si reklamuese për veshjet intime, profesion që duhet se e ka për zemër edhe sot, pasi në të gjitha fotot reklamuese del vetëm me veshje intime. Po ashtu për disa vite ka punuar dhe me revistën Playboy.

Por fama e saj nisi në SHBA kur u njoh me reperin Ice-T. Së bashku ata realizuan dhe një reality show të titulluar; “Ice Loves Coco”, ku çifti tregon për gjithë publikuan amerikan ditët e tyre të zakonshme.

 [/wp-like-locker]

 

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

SHPËRNDAJE