Ajo tanimë është përjashtuar nga X Factor por Nicole Scherzinger tregon se nuk ka aspak nevojë për Simon Cowell. Ish pjesëtara e “Pussycat Doll” ka realizuar një performancë energjike duke treguar pjesët e trupit dhe veshjen gjysmë transparente. 33 vjeçarja ishte në Belfast në një koncert për fansat e saj të shumtë.Nicole Scherzinger argëton fansat

SHPËRNDAJE