Luiz Ejlli, Ermal Fejzullahu dhe DJ Gimi kanë publikuar këngën e parë të përbashkët.

Projekti quhet “Mos Luj” dhe është publikuar me videoklip.

Videoklipi është veror e përplot ngjyra, teksa kënga është tejet ritmike.

Kënga është prodhuar nga Nurteel dhe Çelik Lipa, me melodi të Nurteel dhe tekst të Ghulos.

SHPËRNDAJE