Prezantimi i filmit të aktorit Uilli Smith “Man in Black IV” do të mbahet mend, jo vetëm për suksesin e aktorëve, por dhe imazhet e sjella nga modelja gjermane Micaela Schaefer, njofton NoA

 

Në ceremoninë e zhvilluar të hënën në Berlin, modelja Micaela Schaefer është paraqitur me një veshje, e cila siç shkruajnë mediat, kishte lënë pa mbuluar 94 për qind të trupit.

Micaela Schaefer, 28 vjeç tërhoqi projektorët e medieve me veshjen e saj tejet provokuese, aq sa largoi paksa vëmendjen dhe nga filmi, në ceremoninë e të cilit kishin ardhur dhe Uill Smith, Josh Brolin dhe Nicole Scherzinger.

SHPËRNDAJE