Aktorja, Greice Santo, ka refuzuar një miliarder kinez i cili i ofroi një shumë prej 2 milionë dollarësh për të fjetur me të 6 herë në muaj.

 

Miliarderi kinez duket se është fiksuar pas yllit të “Jane The Virgin” dhe ka ofruar për të një çmim dyfish më të madh se shuma që aktorja merr  në serialin televiziv.

 

Ky propozim është refuzuar vazhdimisht nga Santo, e cila e ka denoncuar miliarderin për ngacmim seksual.

 

SHPËRNDAJE