Janë publikuar të tjera pamje nga përgjakja e liderit të LSDM-së Zoran Zaev.

Pamjet e tregojnë atë të gjakosur dhe të dërrmuar në mesin e shumë deputetëve dhe zyrtarëve të tjerë në Kuvend, të keqtrajtuar nga persona të maskuar, përcjell Bota sot.

Përveç Zaevit, janë rrahur edhe shumë deputetët të tjerë si Ziadin Sela, Radmilla Shekerinska dhe Damian Mançevski, si dhe gazetarët./BS/

Image

Zaev i pergjakur

FOTO GALERI

Ads by Revcontent

From the Web

The Fat From Sides And Your Belly Will Disappear In A Week!
Millionaires in Switzerland Want This Video Banned – Too Many Getting Rich!
Get Official Tickets for the $113 Million Powerball in Switzerland
Les Mecs, Vous N’aurez Plus Besoin De Viagra Si Vous Faites Ça Une Fois Par Jour
Männer: Wenn Ihr Das Macht, Ist Viagra Unnötig
People in Switzerland Are Making $3,000 Per Day with This! Very Limited

SHPËRNDAJE