Kanë përbërë një çift shumë interesant që prej më shumë se një viti e gjysmë qëkurse kanë nisur të frekuentojnë njëri-tjetrin. Tanimë duket se Frank Lampard ka vendosur ti bëjë një surprizë mjaft të këndshme të dashurës së tij Christine Bleakley. Futbollisti i Çelsit ka planifikuar një propozim romantik martese në bordin e jahtit të pronarit të skuadrës ku ai luan, Roman Abramovich. Mediat britanike thonë se 32 vjeçari mendon të ulet në gjunjë në bordin e jahtit dhe pasi ti kapë dorën të dashurës ti kërkojë të martohen.

SHPËRNDAJE