Bujanoc, 5 tetor -Policia serbe sot ka arrestuar Q.O (1989) dhe A.S (1985), në autostradën Beograd-Nish   të dy nga Terrnoci i Madh  (BU) si dhe I.S (1991) nga Novi Pazar. Sipa snjftimimit te MUP-it tek ta eshet gjetur mbi 17 kilogramë droge, njofton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë” duke ju referuar burimeve te policisë

Mësohet se droga (marihuanë) u gjet në veturen e markes golf. Të dyshuarit janë ndaluar deri në 48 orë ndja te cileve do te ngritet një kallëzim penal

SHPËRNDAJE