Kylie Jenner së fundmi e ka blerë një rezidencë në vlerën 36.5 milionë dollarëshe, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.TMZ shkruan se tashmë 22-vjeçarja po largohet nga shtëpia e saj në Calabasas, dhe ka vendosur të qëndrojë në një nga lagjet më magjepsëse të Los Angeles.
E në një prej foto e të para në rezidencën e re ajo duket tejet joshëse e veshur me një fustan të bardhë i cili i vë në pah format trupore.

SHPËRNDAJE