3b3262f400000578-0-image-a-47_1481251477539-636x356Kylie Jenner pushton çdo ditë rrjetet sociale me selfie dhe video.

 

Por pavarësisht pozave të saj provokative në Instagram, ylli i reality show dukej tepër e turpshme teksa është fotografuar krahë Tyga këtë të enjte.

 

19 vjeçarja, pa make-up, ka fshehur fytyrën e saj me duar ndërkohë që largohej jashtë një argjendarie në Calabasas, Kaliforni.

 

SHPËRNDAJE