04/06/2018  Mirjetta Ahmeti

Sonte në qendër të Tiranës, në sheshin ‘Skenderbej’ ka performuar këngëtarja Rita Ora.

 Në mesin e shumë të pranishmëve ishin edhe kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj me gruan e tij Anitën.

I pari i qeverisë, përmes një shkrimi në Facebook ka thënë se ka qenë kënaqësi dhe krenari që ta shijojë performancën magjike të Rita Orës në Tiranë.

I NGJAJSHËM

HARADINAJ: KAM KËRKUAR NGA MALI I ZI TË FILLOJMË ME KORIGJIMIN E DEMARKACIONIT

”Ishte kënaqësi që së bashku me të parin e Tiranës, Erion Veliaj, ta shijonim performansën magjike të Rita Orës.

Të mbushë krenari prania e sontme në sheshin “Skënderbej” të Tiranës, që tuboi shqiptarët nga të gjitha hapësirat”, ka shkruar Haradinaj. / PreshevaJone

SHPËRNDAJE