Belen Rodriguez (argjentianse, por me pasaporte italiane) nuk ndalet, ajo vazhdon të prvokoj publikun. Pas një prezentimi nudo për „Vanity Fair“, prezantuesja “argjentinase” është shfaqur në spektaklin më të dashur për italianët, Sanremo, pa të brendshme. Ajo ka qenë në krah të Giani Morandit, ndërsa tashmë në Itali kanë nisur diskutimet për veprimin e saj, që na kujton atë të modeles shkodrane, Anxhela Martini.

Dhe tash shtrohet kush nga cila mori „mësim“ angjellka jonë apo italianja Belen nga kjo..por më duket, sipas disa mediave kjo itatlainja ose ka pak vapë, ose  mori „mësim të mirë“ me qit n’roge…që si duket edhe kjo i paska harruar brekët siku Martina shkodrane…

Se për cfarë e bëjë rekalmë „mallin „ e tyre vetëm këto fisnike e dijnë për të qenë në epiqendër të mediave, apo për dicka tjetër…Kësaj italianes tash i ka mbetur në radhë për ta puthur në buzë ndonjë plakush…

SHPËRNDAJE