elalakssPamjet e dy shqiptareve, Rike Roçi dhe Irida Oxa tashmë kanë bërë xhiron e botës gjatë stadiumit në Francë, duke qenë pjesë e të gjitha mediave botërore. Per duket se kjo spanjollja jau ka ftofe Euro 2016 saqe qe te ben te harrosh Euro 2016 dhe Rike Roçi&Irida Oxa, ka shkrur agjencia e lajmeve “Presheva Jone”.ellaaaaqqelaaaMegjithate,dy bukuroshet shqiptare u fokusuan nga kamerat e ndryshme televizive falë bukurisë dhe aseteve të tyre bombastike. Irida Oxa tashmë na vjen me foto dhe video nga jeta e përditshme në të cilat shfaqet tejet seksi dhe joshëse.ellaaaalln

SHPËRNDAJE