Ylli televiziv amerikan, Kim Kardashian është duke gënjyer mbi lidhjen e saj me Brett Lockett, gjithnjë sipas yllit të NFL. Kim është raportuar nëpër mediat amerikane se po tradhëton të fejuarin Kris Humphries, zëra të cilët i hodhi poshtë bukuroshja.

Duke folur për TMZ, Bret tha se ai mund të ofrojë dëshmi konkrete mbi këtë lidhje dhe pohon se ai nuk është i frikësuar nga kërcënimet e saj, duke thënë: “Mua nuk më intereson, unë kam fakte”.

“Ne nuk kemi qenë në gjendje ta shohim njëri-tjetrin aq sa kemi pasur dëshirë, por ishte ç`na ishte”, theksoi Lockett. Kardashian u përball me një stuhi mediatike në aeroportin Lax pas udhëtimit bërë së fundmi në Londër. Ajo vijoi ta mbante unazën e saj të fejesës, me një çmim prej 2 milionë dollarësh.

SHPËRNDAJE