Jemi mësuar ta shohim gjithnjë në formë perfekte me një fytyrë super të kuruar. Por në disa foto të publikuara së fundmi Kim Kardashian shfaqet me një veshje tepër të thjeshtë, e patrukuar dhe shumë ndryshe nga sa shfaqet në ekran.

 

Nëpër blogje të ndryshme komentuesit e pëlqejne Kim të patrukuar, ndërsa kritika të ashpra vijnë për fundshpinën e saj.

Komentuesit i këshillojnë vajzës super-sexy që të mbajë dietë për të mbajtur nën kontroll vithet e saj.

Kim Kardashian, fotografohet pa truk

 

SHPËRNDAJE