Ndonëse ishte vetëm një darkë me disa miq, për Kim Kardashian, pamja e jashtme nuk mund të neglizhohet asnjëherë.

31-vjeçarja u paraqit në një restorant shik në Beverli Hills, Los Anxhelos, e veshur si një sekretare seksi, me një këmishë të bardhë me fjongo dhe një minifund të shkurtër.

Gjatë mbrëmjes, Kim u duk në formë të mirë, ndërsa u fotografua e buzëqeshur.
Më par
ë gjatë ditës, Kardashian kishte udhëtuar në Los Anxhelos nga Atlanta, ku xhiroi serinë e re të “Drop Dead Diva”.

Kardashian, e cila mban të informuar fansat e saj për çdo lëvizje nëpërmjet “Twitter”, kishte shkruar në status më parë: “E ndiej që sot do të jetë një ditë e bukur”.

SHPËRNDAJE