Ajo ishte cilësuar si femra e kopertonave për bikinit e plazhit të “Sport Illustrated” dhe duket se Kate Upton e mban veten në formë të mirë. Bukuroshja 19 vjeçare do të shfaqet kështu në revistën “Esquire” të muajit mars. Në fotot “Sport Illustrated” ajo duket mjaft seksi dhe tërheqëse për fansat. Fotot janë publikuar ditën që korrespondon me festën e Shën Valentinit, ditës së të dashuruarve.


Komente (0) Kthehu | 15.02.2012

SHPËRNDAJE