Pavarësisht Khloe insiston se Kim Kardashian dhe Kanye West nuk kanë asgjë serioze por reperi 34 vjeçar është shfaqur sërish dhe gjithçka duket se po shkon në drejtimin e hamendësuar. Mësohet sipas mediave amerikane se Kim dhe Kanye kanë udhëtuar sëbashku drejt një mbrëmjeje prezantuese me familjen “Kardashian”. Çifti ka qenë në ceremoninë e hapjes së një restoranti që është në pronësi të të dashurit të Kourtney Kardsashian, Scott Disicks.


SHPËRNDAJE