Kim Kardashian ka reaguar sërish ndaj spekulime për një aferë pesëmujore me futbollistin amerikan, Brett Lockett.

Sipas MSN entertainment, Kim, e cila është e fejuar me basketbollistin Kris Humphries, ka ngritur padi gjyqësore ndaj revistës In Touch, e cila publikoi një intervistë me Lockett, ndërsa në ballinë vuri titullin “Ndaleni martesën! Kim është zënë duke tradhtuar!”.

Bukuroshja, po ashtu, ka kërcënuar se do të ngre padi edhe ndaj Lockett që, sipas saj, ka gënjyer duke thënë se ata kanë bërë “seks telefonik” dhe kanë pasur marrëdhënie fizike së bashku.

SHPËRNDAJE