Seriali “Kafeja Jonë” po rikthehet për të tretën herë.

 

Ai tani do të transmetohet me episode të reja në RTV21 ndërsa sipas kontratës ky serial është paraparë të zgjasë dy vjet.

 

Dita e rezervuar për serialin “Kafeneja Jonë” është e premtja në orar prej 22:15 në ekranet e RTV21.

 

Tashmë aktoret për episodet e para të serialit kanë nisur me prova dhe pritet që nga e premtja e ardhshme (24 mars) të transmetohen edhe në televizion.

 

SHPËRNDAJE