[wp-like-locker] [/wp-like-locker]Muajin e kaluar ju e keni parë se si Tulisa është përfshirë në listën e femrave më seksi sipas klasifikimit të FHM.

Dje anëtarja e jurisë së spektaklit të njohur “X Factor” është parë të tregojë egzaktësisht atë se e meriton këtë pozicionim. [/wp-like-locker]

 

 
Këngëtarja është parë në një performancë live në Glasgou ku ka argëtuar fansat e shumtë dhe ka rënë në sy me imazhin seksi dhe veshjen sensuale. 23 vjeçarja tregon format e saja trupore në një fustan të ngushtë dhe të shkurtër.
SHPËRNDAJE