Fatmire Sinanaj është një femër shiptare 25 vjeçare e njohur si Myla. Ajo punonte në një hotel, ku kishte takuar dhe i kishte “shkrep” dashuria në shikim të parë me Krisin dhe në fill kiss e kiss, tash duket se i ka kris muhabet asaj, me Krisin te”cilit deri dje kishin dashurar e pozuar në plazha nudo e buzë për buze fata jonë me krsitin..hajt Fat hajt…ja edhe fotot..VAZHDON përmes LIKE...

 

[wp-like-locker]Londër, 12 qershor

 

Ish bashkëshorti i Kim Kardashian, basketbollisti Kris Humpries është ndarë nga e dashura e tij, shqiptare me at cikën që ja jepte biletat pa pare me shiuku ndeshjet futbollistike, me Fatmire Sinanaj, njofton agjencia informative “Presheva Jonë”.

FATMIRJA BUZË PËR BUZE ME HUMPHERSIN DUKERT SE DO TË MBETET ME GISHTA NGOJË. FJALËN E KA TASH FBI

Kris Humphries ka kërkuar ndihmën e FBI-së pasi tanimë ish e dashura e tij e fundit Fatime Sinanaj ka tentuar ti marrë një shumë të madhe parash. Punonjësja e një hoteli mësohet se i ka kërkuar atij para për të ja mbajtur sekret raportin që kishin mes tyre dhe këtë informacion e mëson rrjeti TMZ. Avokatët e Kris kontaktuan me FBI-në të premten në lidhje me këtë çështje. Për të mbështetur këtë pretendim, Kris ka ruajtur disa mesazhe nga Fatime Sinanaj të cilët ja ka vënë në dispozicion policisë.


Në këtë tregim që duket se për Humpieres dhe Famtimeren u kalaun “muajt e mjaltit” tash po nisin “muajt e pelimit “ janë përfshirë edhe avokatët e Humpries, që kanë kontaktuar me FBI-në për të hetuar rastin, pasi Kris thotë se Fatima po e shantazhon atë.

FATA  E SHTRIRË NË PLAZHË, HUMPRIES PO MERRET ME AVOKAT KUNDËR SAJ

Sipas mediave të huaja, Fatima ka kërkuar para nga Kris ose në të kundërtën do të publikojë në media detaje nga lidhja e tyre, që mund të dëmtojnë basketbollistin në procesin e divorcit me Kim Kardashian .  Besohet se Fatima ka e-maile, mesazhe dhe dokumente që mund t’i përdorë kundër tij.[/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

 

 

 

SHPËRNDAJE